Nasza
Kancelaria

Stelmach Kancelaria Adwokacka powstała w Krakowie w 2015 roku. Na początku 2017 roku zasięg terytorialny Kancelarii rozszerzono na rynek południowo-wschodniej Polski – otworzona została filia w Rzeszowie.

Naszym Partnerom doradzamy w bieżących sprawach związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, starając się jednocześnie przewidywać Ich potrzeby w obrębie bezpieczeństwa prawnego. Naszą domeną są wyspecjalizowane usługi z zakresu: prawa nieruchomości; postępowań sądowych i arbitrażowych; doradztwa podatkowego; sporów korporacyjnych; prawa spółek, w tym transakcji fuzji i przejęć (M&A) oraz procesów połączeń, podziałów i przekształceń spółek prawa handlowego.

Kancelarię tworzą pasjonaci w poszczególnych dziedzinach prawa, regularnie notujący sukcesy na arenie usług prawnych, ale i w obszarze nauki. Ideą założyciela Kancelarii – adwokata Bartosza Stelmacha było od samego początku budowanie zespołu godnych zaufania ekspertów, gwarantujących najwyższy poziom świadczonego doradztwa prawnego i podatkowego. Zachowując wszelkie standardy wykonywanego zawodu, w tym w szczególności chroniąc informacje objęte tajemnicą adwokacką i radcowską, nie boimy się stosować innowacyjnych rozwiązań stwarzających środowisko przyjazne dla rozwoju biznesu naszych Partnerów. Zawsze staramy się przedstawiać jasne rekomendacje i znajdować praktyczne rozwiązania, zamiast dostarczać jedynie teoretycznych rozważań o prawie.

Powierzając nam swoją sprawę masz pewność, że o Twoje interesy zadba wyspecjalizowany, dedykowany prawnik, odpowiedzialny za realizowane prace oraz za kontakt z Tobą. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

© Copyright Stelmach.eu 2017