Radca prawny

Łukasz
Krawczyk

Partner w Kancelarii. Ekspert z zakresu prawa korporacyjnego, fuzji i przejęć (M&A), strategicznego planowania i reorganizacji struktur korporacyjnych (w tym także przekształceń, połączeń i podziałów spółek) oraz przeglądów typu due diligence i audytów compliance.

Zakres specjalizacji Łukasza obejmuje również prawo cywilne i handlowe oraz wsparcie w ramach analizy, projektowania, negocjowania i zabezpieczania wykonania umów handlowych. Łukasz brał także udział w projektach doradztwa sukcesyjnego dla przedsiębiorców, w tym także prowadzących firmy rodzinne.

W pracy łączy dokładność oraz dążenie do zapewnienia Klientom maksymalnego poziomu bezpieczeństwa prawnego z wyczuciem i zrozumieniem ich biznesowych potrzeb.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie prawnym dla przedsiębiorców, w tym dużych spółek handlowych, międzynarodowych grup kapitałowych, osób fizycznych oraz podmiotów publicznych zdobywał w renomowanych kancelariach prawnych, w szczególności w Deloitte Legal.

Jest zainteresowany alternatywnymi metodami rozwiązywania sporów (ADR), takimi jak negocjacje i mediacje. Brał udział w wielu strategicznych projektach negocjacyjnych. Prowadził szkolenia z zakresu negocjacji oraz był liderem drużyny, która zajęła I miejsce w ogólnopolskim Turnieju Negocjacyjnym dla aplikantów radcowskich w 2014 r. Jest także certyfikowanym mediatorem.

Autor kilkunastu publikacji prasowych o tematyce prawnej, w tym między innymi na łamach Pulsu Biznesu oraz Dziennika Gazeta Prawna. Uczestnik i prelegent wielu konferencji, szkoleń oraz paneli dyskusyjnych.

W swojej pracy biegle posługuje się językiem angielskim.

Prywatnie interesuje się podróżami, muzyką, filmem oraz sportem – w szczególności piłką nożną oraz squashem.

© Copyright Stelmach.eu 2017