Radca prawny

Natalia
Duszkiewicz

Of counsel w Kancelarii. Ekspert z zakresu prawa podatkowego. Posiada uprawnienia radcy prawnego i doradcy podatkowego. W latach 2009-2017 doświadczenie zawodowe zdobywała w Deloitte Doradztwo Podatkowe, gdzie jako menadżer odpowiedzialna była m.in. za rozwijanie praktyki podatku VAT.

Posiada bogate doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w postępowaniach podatkowych, m.in. skutecznie broniła Klientów w postępowaniach, w których organy podatkowe próbowały przenieść odpowiedzialność zapłaty podatku VAT w zakresie karuzeli podatkowych. W swojej pracy przeprowadziła wiele przeglądów podatkowych mających na celu wykrycie ewentualnych nieprawidłowości i zabezpieczenie interesów Klientów, jak również ulepszenie rozwiązań podatkowych istniejących u danego podmiotu. Obsługiwała również transakcje sprzedaży nieruchomości w zakresie skutków podatkowych.

W pracy cechuje ją profesjonalizm, dbałość o interes Partnera biznesowego oraz skrupulatność. Klienci cenią ją przede wszystkim za umiejętność budowania skutecznej argumentacji, kreatywne myślenie, umiejętność dostosowania rozwiązań podatkowych do specyfiki danego biznesu oraz rzetelność.

Z wyróżnieniem ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na egzaminie radcowskim uzyskała najlepszy wynik w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Jako aplikantka dwukrotnie zwyciężyła w drużynowym, ogólnopolskim Turnieju Negocjacyjnym dla Aplikantów Radcowskich (2014, 2015). Świadczy usługi doradztwa prawnego i podatkowego w języku polskim i angielskim.

© Copyright Stelmach.eu 2017